•                                 
  • 2006 - 2015 yılları arasında 33 şehirde ve 34 üniversitede, toplam 92 festival düzenlendi.

2010

2010 Koçfest Görseli
2010 Koçfest Görseli
2010 Koçfest Görseli
2010 Koçfest Görseli
2010 Koçfest Görseli
 

SPOR VE EĞLENCENİN BULUŞMA NOKTASI KOÇ FEST!

Koç Fest’in 2010 yılı etkinlikleri 26 Nisan-19 Mayıs tarihleri arasında sırasıyla Trabzon, Gaziantep, Konya, Antalya, Eskişehir, Bursa ve Denizli’deki üniversite kampüslerini ziyaret etti. 5.'si düzenlenen Koç Fest’e katılan gençler, üniversiteli sporcuların 10 ayrı spor branşında Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları Şampiyonu olmak için gösterdikleri mücadeleleri izledi. Birçok eğlenceli yarışma ve etkinliğe katıldılar ve ülkemizi Eurovision’da temsil eden Manga’nın muhteşem performansını izlediler. Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları kapsamında sırasıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde hentbol, Gaziantep Üniversitesi’nde futsal, Akdeniz Üniversitesi’nde voleybol, Selçuk Üniversitesi’nde basketbol, Anadolu Üniversitesi’nde futbol, Uludağ Üniversitesi’nde masa tenisi müsabakaları düzenlendi. Pamukkale Üniversitesi’ndeki Büyük Final’de, toplam 10 branşta, 3.000 sporcu büyük şampiyon olmak için yarıştı. Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları Finalleri’nin birincileri Avrupa Üniversite Şampiyonaları’nda ülkemizi temsil etti.

  • 15 Mayıs - 20 Mayıs - Pamukkale Üniversitesi
  • 12 Mayıs - 16 Mayıs - Uludağ Üniversitesi
  • 9 Mayıs - 14 Mayıs - Anadolu Üniversitesi
  • 4 Mayıs - 9 Mayıs - Selçuk Üniversitesi
  • 3 Mayıs - 8 Mayıs - Akdeniz Üniversitesi
  • 28 Nisan - 3 Mayıs - Gaziantep Üniversitesi
  • 26 Nisan - 1 Mayıs - Karadeniz Teknik Üniversitesi

Arçelik Mucize Lezzetler

Mutfakla aram iyidir, hangi mutfak aletini ne zaman kullanacağımı bilirim. Verilen tariflere sadık kalıp, en iyisini ben yaparım diyorsanız; Arçelik Mucize Lezzetler’de sahne sizin! Verilen görevler doğrultusunda dokunmatik ekranda karşınıza çıkacak malzemeleri en hızlı şekilde, en uygun mutfak aletiyle eşleştirip oyunu kazanın. Biz bu anları Facebook’ta duvarınızda yayınlayalım, sizse mutfakta rakipsiz olduğunuzu herkese gösterin!

Beko Süper Basket

Çok kritik bir maç, skor berabere ya da 1 sayı geridesiniz ve 4. çeyreğin son anları… Buraya kadar her şey normal. Fakat topun el yaktığı bu anlarda top hayran olduğun basketbolcunun değil senin elinde. Oyun senin oyunun takım senin takımın. Saha içinde olduğunu, tek bir atışla bir takımın kaderini değiştireceğini ve binlerce kişiyi mutlu edeceğini düşün. Bu anları yaşamak için varım diyorsan Beko Süper Basket seni bekliyor. Hem içindeki yıldızı ortaya çıkar hem de her anını facebook’ta arkadaşlarınla paylaş!

Buki ile Dünyanın Dansı

Kampüsün en kıvrak ve kendine en çok güvenen dansçı adayları, kozlarını Buki ile Dünyanın Dansı’nda paylaşıyor! Üstünde durduğun platformda yanan ışıklara basıp karşındaki ekranda sana gösterilen hareketleri taklit et, kampüsün en havalı ve en eğlenceli dansçısı ol. Bu keyifli anları Facebook duvarında arkadaşlarınla paylaş, içindeki müthiş dansçıyı ortaya çıkar!

Fiat 500 Pong

Pong’u yıllardır oyun konsolunda, telefonda, bilgisayarda oynadın. Peki klasik haline gelmiş bu oyunu gerçek bir arabayla oynayabileceğini hiç düşündün mü? Oyun konsollarını, joystickleri, klavyeyi unut! Bu eşsiz deneyim için ihtiyacın olan araç Fiat 500 Pong alanında seni bekliyor. Önünde yer alan dev ekrandaki görsel araçları, kullanacağın otomatik vites arabayla, sadece gaz ve fren kullanarak ileri geri hareket ettirmek, yanında sayı yapmak için uğraşan arkadaşına en iyinin kim olduğunu göstermek ve bu benzersiz deneyimi Facebook duvarında paylaşmak istiyorsan Fiat 500 Pong’da buluşalım.

Fiesta ile 24 Saat

Arabanızla dünyayı dolaştığınızı, farklı zamanlarda farklı mekanlarda olduğunuzu düşünün. Koç Fest’te günün herhangi bir zamanı, dünyanın herhangi bir yerinde olabilecek, bu anları sanki gerçekten oradaymışsınız gibi ölümsüzleştirebileceksiniz. Fiesta ile 24 Saat’e katılın, çektireceğiniz 4 fotoğraf ile sevdiklerinizi öğlen İstanbul’da, akşam Paris’te olduğunuza inandırın!

Grundig ile En Yükseğe Sıçra

Smaca çıkarken 3.86 metreye kadar yükselerek dünyanın en yükseğe sıçrayan voleybolcusu ünvanını senelerdir koruyan Leonel Marshall’a meydan okumaya hazır mısın? Grundig ile En Yükseğe Sıçra’da senden istediğimiz şey çok basit; kurulan platformda sıçrayarak en yüksekteki hedefe dokunman. Mümkün olduğunca yükseğe sıçra, dünya rekoru olmasa da oyunun rekorunu sen kır! Bu rekor anlarındaki videolarını Facebook duvarında arkadaşlarınla paylaş, Marshall’a ne kadar yaklaştığını herkese göster.

Koçtaş Karaoke

Çoğu kişi sevdiği şarkıları sadece dinlemekle yetinir. Ama “ben herkese benzemem, sevdiğim şarkıları kalabalık önünde söyler ve fazlasıyla alkışımı alırım” diyorsan Koçtaş Karaoke sahnesi seni bekliyor. İster tek başına, ister arkadaşlarınla sahneye çık, şarkıya yorumunu kat, bu anları Facebook duvarında arkadaşlarınla paylaş!

Koç Enerji Grubu Dürbünlü Futbol

Ben futbolun kitabını yazdım, futbolu konuştuğum kadar oynamayı da bilirim diyenler; takımınızı kurmaya başlayın!

Futbol bildiğiniz futbol, ama ufak bir fark var; bu oyunda oynarken gözünüze takmanız gereken bir de dürbün olacak. Boyut algınızı bozacak bu dürbünle yakınınızdaki topa uzakta diye dokunmayacak, uzağınızdaki topa ayağınızın dibindeymiş gibi vurmaya çalışacaksınız.

Siz sahada futbol oynayıp eğlenirken, arkadaşlarınız da Facebook duvarınızda paylaşılan videoyu izleme imkanı bulacaklar.

Yapı Kredi Play Dijital Frikik

Her takımda, ceza sahasına yakın bir yerde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçecek yıldızlar bellidir. Bazen az farkla dışarı giden, bazen kaleci tarafından kurtarılan, genellikle de gol olan bu frikiklerde topun başında sen olsan ne yapardın? Karşındaki ekranda kendine güvenen bir kaleci, kalecinin önünde 3 kişilik bir Yapı Kredi Play barajı varken gol atmak benim işim diyorsan Dijital Frikik’te yeteneğini göster, puanları topla, hem bireysel olarak, hem de üniversite bazında şampiyonluğa oyna! Bu anları Facebook duvarında paylaş, şampiyonluğa giden yolu arkadaşlarınla birlikte yaşa!

Pamukkale Üniversitesi

Uludağ Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi

Selçuk Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi

Karadeniz Teknik Üniversitesi