blog-picture

istop Nedir?

istop, üniversitelilerin yeni dijital buluşma noktasıdır. istop’a kayıt olup ilgi alanlarını seç, çeşitli görevleri yerine getirerek XP topla ve tam da seni yansıtan rozetleri kazan... Bir yandan sosyalleşirken bir yandan da uygulama içindeki challenge’lara katılarak arkadaşlarınla yarış, keyifli anlar yaşa… Sana özel sürprizleri kaçırmamak için istop’u takipte kal. #durmagenç, sen de hemen istop’u indir.

blog-picture

istop'a Nasıl Kayıt Olunur?

Üniversiteliysen istop’ta olmak çok kolay. Önce ismini gir, hangi üniversitede öğrenim gördüğünü seç, sonra da şifreni belirle. Telefonuna gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra istop’u keşfetmeye başla…

blog-picture

Sıralamalarda Yüksel, Fark Yarat

Yerinde durmamanı sağlayacak challenge’lar, yarışmalar ve birbirinden renkli kurgular uygulamada seni bekliyor. istop içerisinde ne kadar aktif olursan sıralamalarda o kadar üste çıkabilirsin. Uygulama içerisinde biriktireceğin XP’ler ile rekabette fark yaratabilirsin. #durmagenç, sen de istop indir.

blog-picture

Sporcu Profilinle Öne Çık

Uygulama içerisinde yer alan TÜSF (Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu) entegrasyonu sayesinde eğer sporcu lisansı olan bir üniversiteliysen profilini özelleştirebilirsin. Yapman gereken tek şey uygulamayı indirip profilini oluşturduktan sonra lisans bilgilerini doğrulaman. #durmagenç, sen de istop indir.

blog-picture

Profilini Özelleştir

Kazandığın rozetlerle, seçtiğin ilgi alanlarıyla istop profilini özelleştirebilirsin. İlgi alanlarına yönelik içeriklere ulaşabilir, seninle aynı ilgi alanını paylaşan kişileri görebilirsin. Ayrıca challenge’larda başarılı olduğunda, takipçi sayını artırdığında ve uygulamayı aktif kullandığın daha birçok durumda, rozetler kazanabilirsin. #durmagenç, sen de istop indir.

blog-picture

Koç Spor Fest Kampüsündeyken

Koç Spor Fest hakkında ayrıntılı ve anlık bilgilere uygulama içerisinden anında ulaşabilirsin. Rotamızda bu yıl hangi üniversitelerin yer aldığını ve etkinliklerin hangi tarihler arasında gerçekleşeceğini kolayca öğrenebilirsin. Ayrıca konserler ve müsabakalar hakkında da detaylı bilgiye yine istop içerisinde yer alan Koç Spor Fest bölümünden ulaşabilirsin. #durmagenç, sen de istop indir.